Сайт вчителя математики та основ здоров'я Ткачук Інни Володимирівни
 
Якщо вас турбують педагогічні проблеми, цікавлять нові методичні прийоми, приваблює розмаїття шкільного життя або ви бажаєте знайти щось корисне, то я рада вітати кожного на сторінках мого сайту.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Besucherzahler
счетчик посещений

Виставка малюнків “Мій біль – Афганістан…”

Feb 1, 2018
З метою виховання поваги до учасників військових подій в Афганістані, ознайомлення з трагічною сторінкою нашої історії, в школі проходила виставка дитячого малюнку "Мій біль - Афганістан", присвячена вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.

Афганістан… уже стільки  років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла.

З метою виховання поваги до учасників військових подій в Афганістані, ознайомлення з трагічною сторінкою нашої історії, в  школі  проходила виставка дитячого малюнку  "Мій біль - Афганістан", присвячена вшануванню учасників бойових дій на території інших держав. 

Відзначено  кращі роботи учнів:                                                                         

 Тоічкіна Софя, учениця 10 класу, 

 Галашко Максим, учень 7-А класу, 

Федоренко Софія, учениця 8 класу, 

Свиридов Олександр, учень 9 класу.

   Учням у своїх роботах вдалося передати трагічність подій в Афганістані, мужність та героїзм воїнів. Ці роботи направлено для участі у обласному проведенні виставки дитячого малюнку "Мій біль - Афганістан" до КЗ "Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості"