Сайт вчителя математики Ткачук Інни Володимирівни
 
Якщо вас турбують педагогічні проблеми, цікавлять нові методичні прийоми, приваблює розмаїття шкільного життя або ви бажаєте знайти щось корисне, то я рада вітати кожного на сторінках мого сайту.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Besucherzahler
счетчик посещений

We welcome you to our site!
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
News


Jun 15, 2018
День підсумків
Ось і прийшов день прощання. Табірна зміна пролетіла цікаво і дуже швидко.Всі діти без винятку брали участь у святковому концерті, конкурсах та іграх. Всі були раді подарункам і грамотам, які отримали на підсумковій лінійці.

Jun 15, 2018
«З Україною в серці»
Весело пройшов день «З Україною в серці». Вихованці влаштували парад вишиванок, інсценізували українські народні пісні та взяли участь у вікторині-грі «Я пізнаю Україну». Лунали пісні, музика, танці.

Jun 14, 2018
День обіймів
День обіймів – день, коли в дружніх обіймах можна стиснути навіть незнайому людину. Цей день вирішили відзначити і діти нашог табору . Із задоволенням провели акцію «Обійми мене!» та поділились своїм теплом із своїми друзями та вчителями. Діти були активними учасниками цікавих конкурсів та розваг, які підготувала та провела Захарова О.А.

Jun 13, 2018
День загадок
13.06. 2016 р. в дитячому пришкільному таборі «Сонечко» проходив День загадки. Загадка розвиває логічне та образне мислення дитини, її допитливість, змушує подивитись на давно забуті речі з іншого боку. Програма дня обіцяла багато цікавих несподіванок для дітлахів. Відразу після сніданку всі 4 загони табору були запрошені на свято, яке підготувала Тройняк О.М.. Багато цікавих ігор та конкурсів, що дали змогу продемонструвати дітям їх кмітливість та допитливість. Захід залишив по собі, безліч яскравих та позитивних вражень.

Jun 12, 2018
Екскурсія до відділу поліції
12.06.2018 року відбулася екскурсія до районного відділу поліції. У дітей була можливість з середини побачити роботу служби, до якої ми звертаємось в найскладніших ситуаціях.

Jun 11, 2018
Отримання свідоцтв про базову середню освіту
11 червня учні 9 класу отримали свідоцтва про основну базову середню освіту.

All news