ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ КОМАНДУ "МНС"!

09.02.2018
09 лютого на базі Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся районний Фестиваль дружин юних пожежних-рятівників "ДЮП -2018". Команда «МНС» стала переможцем фестивалю, упевнено виборовши І місце.

За звання кращих боролися  5 команд із різних шкіл Барвінківщини.                                 До програми  змагань було включено конкурси та вікторини під час яких діти демонстрували свої знання та здібності:

«Візитка»;

- «Домашнє завдання»;

- «Безпечна прогулянка».

Конкурс «Безпечна прогулянка» складався із трьох етапів:

«Гриби, ягоди» (Ковригіна Н.);

«Рятування потопаючого» (Золотарьов В.);

«Медичний» (Мусієнко М.).

У кожному із традиційних конкурсів потрібно було перш за все творчо та неординарно підійти до важливої теми  висвітлення правил безпеки життєдіяльності, продемонстру-вати не тільки ґрунтовні знання, а й  вміння їх цікаво осмислювати, використовуючи артистичні здібності, фізичну підготовку та оригінальність мислення. Саме всі ці якості блискуче продемонструвала  команда «МНС».

Ми вітаємо переможців:  Мусієнко Марію, Іщенко Вікторію, Ковригіну Наталію, Молчанову Олександру, Медянського Олега та Золотарьова  Владислава! Щиро бажаємо натхнення, успіху та перемоги на зональних змаганнях!