Свято Стрітення

16.02.2018
Прийди, прийди, весно красна, Чепури наш рідний край, Засвіти нам сонце ясне, З нами в гурті погуляй. Закличками, піснями, хороводами дітлахи проводжали морозяну зиму, натомість запрошуючи у гості весну.Надзвичайно цікаво відбулося свято зустрічі Весни, яке провели для учнів початкових класів.

Розпочалося свято в спортивній залі, де веселі скоморохи запросили дітлахів до ігор та розваг. Під час дійства учні познайомилися з історією свята, звичаями, грали в ігри «Спечи млинець», «Домалюй  промінці», які проводив рум’яний Млинець. А Баба Яга  перевірила дітей на витривалість та силу під час «бою півнів» та «стрибків з перешкодами». Різноманітні конкурси між командами Весни  та Зими завершувалися то перемогою Весни, то знову Зима доводила, що сили в неї ще  вистачить щоб господарювати.

А продовжилося  свято на шкільному подвір’ї, де  усіх об’єднав  весняний хоровод.

А потім-  головне дійство – спалювання ляльки-опудала, яка символізує зиму. Обряд знищення опудала  допоміг весні перемогти її суперницю — холодну  зиму.

Наприкінці свята кожен з дітей  отримав  «жайворонка»- символ  весни, які вручила  директор  школи  з побажаннями бути здоровими та щасливими.

Свято вдалося на славу! Атмосфера дійства була незабутньою! Учні, вчителі та батьки  отримали безліч позитивних емоцій та сподівання на теплу весну і гарний врожай!