День миру

21.09.2018
Потрібен мир – тобі й мені І всім на світі дітям! Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку, 21 вересня ,люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру.

У Барвінківській ЗОШ І-ІІІст.№2  з 19 по21 вересня  проходила кампанія «Голуб миру» під гаслом «Право на мир - 70 -та річниця Загальної декларації прав людини».

Кожна перерва і кожен урок у ці дні були пронизані темою про мир.Учні школи виготовили голубів миру, долучившись до акції "Подаруй голуба", взяли участь у флеш-мобі «Хай буде мир на всій землі», об'єдналися разом у формацію, створивши форму голуба.