Сайт вчителя математики Ткачук Інни Володимирівни

Якщо вас турбують педагогічні проблеми, цікавлять нові методичні прийоми, приваблює розмаїття шкільного життя або ви бажаєте знайти щось корисне, то я рада вітати кожного на сторінках мого сайту.
Besucherzahler

Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

24.09.2018
Загальношкільна лінійка "Трагедія Бабиного Яру"
24 вересня відбулася загальношкільна тематична лінійка "Трагедія Бабиного Яру", яку підготували учні 7-А класу на чолі з класним керівником Усатою О.А.

22 вересня - День партизанської слави
Про подвиги партизанів діти дізналися з бесіди біля книжкової виставки «Поки горить свіча- не згасне пам'ять», організованої бібліотекарем школи.

День миру
Потрібен мир – тобі й мені І всім на світі дітям! Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку, 21 вересня ,люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру.

21.09.2018
Вітаємо переможців брейн-рингу з нагородами!
21 вересня у Барвінковому проведено інтелектуальний турнір із брейн-рингу серед учнівської молоді.

Виставка-конкурс "Дари осені"
Традиційно, у вересні, у школі проходить виставка-конкурс виробів з природного матеріалу "Дари осені". Активну участь у конкурсі взяли учні з 1 по 11 клас. Виставка виробів вразила своїм розмаїттям, яскравістю, креативністю, фантазією та неповторністю.

Засідання ШМО вчителів математики, фізики та інформатики
17 вересня відбулося засідання шкільного методоб’єднання вчителів математики, фізики та інформатики «Організація навчально-виховного процесу з математики, фізики та інформатики у 2018/2019 н. р. Організаційно-методичний супровід упровадження нових освітніх програм та вивчення методичних рекомендацій з їх реалізації».