"З коханням у серці"

14 лют. 2018
Святкування 14 лютого -Дня Святого Валентина стало традиційним в нашій школі. З самого ранку почала працювати святкова пошта"Скринька кохання", яка швидко наповнялася валентинками. Всі вони знайшли своїх адресатів.

Також відбулася виставка- конкурс " З коханням у серці" на кращу валентинку до Дня закоханих, у якій взяли участь учні 1-11 класів. Головною умовою участі в конкурсі було виготовлення валентинки власними руками.

Учні представили на конкурс різноманітні роботи. Кожна валентинка - це справжній витвір мистецтва, який вирізнявся фантазією та оригінальністю. Чого тільки не вигадували школярі, щоб привернути увагу журі: аплікації з паперу , ниток та стрічок, навіть серветок, оздоблювали бісером, ґудзиками, кавою, цукерками, повітряними кульками, м'якими іграшками.

Серед всього багатства листівок-валентинок  журі відзначило найкращі роботи.