Зустрічаймо весну з радістю...

17 лют. 2018
15 лютого учні 2-а класу взяли участь у конкурсно-розважальній програмі до Дня Стрітення.Під час свята ознайомилися із звичаями та традиціями українського народу .Атмосфера дійства була незабутньою!

За давніми українськими традиціями та звичаями 15 лютого  відзначається свято Стрітення. Це день, коли зустрічається зима з весною,щоб позмагатися: котра переможе ,та й господарюватиме до кінця місяця.Надзвичайно цікаво пройшло це свято у початкових класах .Учні 2-А класу були активними учасниками усіх змагань .Веселі конкурси :"Спечи млинець","Домалюй промінці","Бій півнів" не давали нікому сумувати!Під час перетягування канату перемогла...зима.Але діти не засмутилися,адже їх чекало продовження свята:веселі хороводи навколо чучала зими та символічне його спалення.А якими смачними були на свіжому подвірї печені  "жайворонки", вручені кожному учню директором школи Рудьковською Н.В. з побажаннями бути здоровими і щасливими!