Вітаємо школярів-учасників «Sunflower»

12 бер. 2018
31 учень Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 були активними учасниками «Sunflower» - Міжнародної гри із зарубіжної літератури.

31 учень Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 були активними учасниками   «Sunflower» - Міжнародної гри із зарубіжної літератури.

Діти з нетерпінням чекали результатів. 28 школярів отримали іменні нагороди від організаторів конкурсу, а два класи (3-Б та 4-А) нагороджені грамотами «Найкращому класу».

Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня одержала учениця 10 класу Тоічкіна Соф’я,  Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня отримали Гайдаш Софія (6-А), Мамзенко Дар’я (5-Б), Осадча Тетяна (5-Б), Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня  - Федоренко Софія (8 клас). Дипломом І ступеня регіонального рівня нагороджено Помазан Єлизавету (6-А), а Дипломом ІІ ступеня  - Свірідову Софію (10 клас).

Дипломи переможця в початковій школі отримали 18 учнів.

Усі переможці нагороджені подарунками: блокнотами, ручками, зошитами, закладками.

Щиро вітаємо школярів-учасників, бо вони показали глибокі знання із зарубіжної літератури.