День відкритих дверей та оглядова екскурсія у Барвінківському РВДРАЦУ ГТУЮ у Харківській області.

28 вер. 2018
28 вересня учні 11 класу побували на дні відкритих дверей та оглядовій екскурсії у Барвінківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

28 вересня учні 11 класу разом із класним керівником Крят О.В. побували на дні відкритих дверей та оглядовій екскурсії у Барвінківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області. Керівник відділу Т.В. Гармаш у розмові із старшокласниками зупинилася на таких питаннях:

• Всеукраїнський правоосвітницький проект “Я маю право!”, “Зупинимо булінг разом”,
  • проекти Міністерства юстиції: “Шлюб за добу”, “Видача свідоцтва про народження у пологовому будинку”, "Реєстрація місця проживання новонародженої дитини”.

Водночас учні були ознайомлені з основними функціями та завданнями відділу, видами державної реєстрації актів цивільного стану та порядком прийому громадян. Одинадцятикласники побували також в архіві, де мали змогу відшукати запис про своє народження, шлюб батьків.

При зустрічі з учнями керівник відділу Т.В. Гармаш надала друковані інформаційно-довідкові матеріали щодо правоосвітницькому проекту “Я МАЮ ПРАВО!” для подальшого ознайомлення.