Місячник шкільних бібліотек.

1 жовт. 2018
Щорічно саме у жовтні ми проводимо Місячник шкільних бібліотек. У цьому році він проходить під девізом: «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

Місячник читання дитячого

В жовтні і ми відкриваємо,

Книжку, хвилюючись трішки,

Палко зі святом вітаємо.

Жовтень - не тільки другий місяць шкільного навчання, це ще й свято для шкільної бібліотеки. Щорічно саме у жовтні ми  проводимо Місячник шкільних бібліотек. У цьому році він проходить під девізом: «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» і присвячений видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям, письменнику В.О.Сухомлинському. Бо саме Василь Олександрович приділяв велику увагу розвитку творчості у дітей. Учні школи візьмуть участь у конкурсах, оглядах, подорожах, виставках, флешмобі та інших заходах.