День самоврядування в школі

5 жовт. 2018
Традиційно, в першу неділю жовтня, в Україні відзначається День працівника освіти. День вчителя… Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі, і учні – день учнівського самоврядування.

Стало доброю традицією в нашій школі, напередодні Дня вчителя, проводити День самоврядування.

У цьому році день самоврядування відбувся  05 жовтня. Саме в цей день учні можуть відчути себе вчителями.

Свято розпочалося урочистою лінійкою, на якій було зачитано наказ про створення "12 класу", до якого зараховано вчителів,  та познайомлено з новою адміністрацією школи та класними керівниками,  поздоровлено вчителів-ювілярів, які пропрацювали на педагогічній ниві 5, 10, 15, 20, 30, 40 років,  вручено їм ювілейні медалі.

Закінчився день музичними привітаннями, які підготували учні та вчителі школи на чолі з класним керівником 11 класу - Крят Олександрою Василівною. День самоврядування запам'ятається вчителям і учням школи, як один з найбільш яскравих днів  шкільного життя, а ця традиція збережеться і на наступні роки.