Прощальний бал осені...

23 лист. 2018
За календарем останні осінні дні...Учні 3-А класу попрощалися з чарівницею- осінню , подарувавши їй веселі пісні , дружні таночки та прекрасні компліменти. Активними учасниками свята були ведучі-листочки: Альбіна Гаврилова , Марина Гребеніченко , Влада Бобух , Анастасія Поволоцька , Олена Ричак .Чудово виконали роль осінніх місяців Нікіта Соніч ,Тимур Амінов , Левченко Дмитро ! Прощальний осінній бал виконали дівчатка 3-А класу : А.Поволоцька , Е.Щелканова , В.Бобух , Н.Колосок , О.Ричак , А.Кіян , І.Богуш , Ю.Волощенко , А.Гаврилова , М.Гребеніченко , М.Безугла . До нових зустрічей , господине -осінь!

За календарем останні осінні дні...Учні 3-А класу попрощалися з чарівницею- осінню , подарувавши їй веселі пісні , дружні таночки та прекрасніі компліменти.Активними учасниками свята були ведучі-листочки: Альбіна Гаврилова  , Марина Гребеніченко , Влада Бобух , Анастасія Поволоцька , Олена Ричак.Чудово виконали роль осінніх місяців Нікіта Соніч ,Тимур Амінов , Левченко Дмитро ! Прощальний осінній бал виконали дівчатка 3-А класу : А.Поволоцька , Е.Щелканова , В.Бобух , Н.Колосок , О.Ричак , А.Кіян , І.Богуш , Ю.Волощенко , А.Гаврилова , М.Гребеніченко , М.Безугла . До нових зустрічей , господине -осінь!