Хвилююче побачення зі школою

25 лист. 2018
На хвилююче побачення з минулим екскурсоводи музею «Берег дитинства», учні 9 класу, разом із директором школи Рудьковською Н.В. та керівником музею Шматько О.О. запросили шанованих гостей.

Світлішає,  стає радісніше серед невпинного бігу робочих днів, невідкладних справ, коли знаєш, що у рідному місті ясніють вікна рідної школи. Там живуть неповторні юнацькі спогади.

На хвилююче побачення з минулим екскурсоводи музею «Берег дитинства», учні 9 класу, разом із директором школи Рудьковською Н.В. та керівником музею Шматько О.О. запросили заступника військового комісара з територіальної оборони Барвінківського РВК Харківської області, підполковника Домашова Віктора Федоровича, Голову Барвінківської спілки учасників АТО, капітана запасу Пономаренка Олександра Вікторовича та колишніх випускників Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 –  старшого солдата Цариценка Сергія Сергійовича, рядового Тимченка Євгена Юрійовича, державного службовця Шматька Євгена Юрійовича.

Запропонована екскурсія дала можливість кожному з присутніх більше дізнатися про історію й сьогодення нашої школи, а водночас поринути у безтурботні і щасливі дитячі літа, пригадати улюблений предмет і вчителя, однокласників та цікаві епізоди із шкільного життя.

Музей Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 «Берег дитинства» з нетерпінням буде очікувати нових зустрічей. Тож повертайтеся до школи, в країну дитинства, де вас кожного знають по імені, люблять і завжди раді бачити!