Прощальний бал осені...

23 лист. 2018
За календарем останні осінні дні... Учні 3-А класу попрощалися з чарівницею- осінню, подарувавши їй веселі пісні , дружні таночки та прекрасні компліменти. Активними учасниками свята були ведучі-листочки: Альбіна Гаврилова, Марина Гребеніченко, Влада Бобух, Анастасія Поволоцька, Олена Ричак. Чудово виконали роль осінніх місяців Нікіта Соніч,Тимур Амінов, Левченко Дмитро! Прощальний танок на осінньому балу виконали дівчатка 3-А класу: А.Поволоцька, Е.Щелканова, В.Бобух, Н.Колосок, О.Ричак, А.Кіян, І.Богуш, Ю.Волощенко, А.Гаврилова, М.Гребеніченко, М.Безугла. До нових зустрічей, господине-осінь!

За календарем останні осінні дні...Учні 3-А класу попрощалися з чарівницею- осінню, подарувавши їй веселі пісні, дружні таночки та прекрасні компліменти. Активними учасниками свята були ведучі-листочки: Альбіна Гаврилова , Марина Гребеніченко , Влада Бобух , Анастасія Поволоцька , Олена Ричак.Чудово виконали роль осінні місяці Нікіта Соніч,Тимур Амінов , Левченко Дмитро!Прощальний осінній бал виконали дівчатка 3-А класу :А.Поволоцька ,Е.Щелканова, В.Бобух,Н.Колосок, О.Ричак,А.Кіян, І.Богуш, Ю.Волощенко, А.Гаврилова М.Гребеніченко, М.Безугла. До нових зустрічей, господине-осінь!