«Дарунки Святого Миколая»

19 груд. 2018
19 грудня 2018 року в школі відбулося театралізоване свято для молодших школярів «Дарунки Святого Миколая», яке підготувала шкільний бібліотекар Большова Н.О. та її вихованці.

В ролі Миколая  виступив Рослов Данило. Діти зустрілися з казковими героями, ознайомилися з легендами про виникнення свята. Святий  Миколай побажав малятам міцного здоров’я, гарних успіхів у навчанні, бути слухняними та творити добро і роздав солодкі подарунки. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх, якою великою справою є дарувати один одному любов та доброту. Активну участь у проведенні театралізованого свята взяли учні: Осадча Тетяна, Живоденко Ірина, Мамзенко Дар’я, Ворон Кирило, Коломієць Ілля, Козакова Анастасія, Рябченко Даніїла, Ільїн Ярослав, Молокаєва  Валерія, Рослов  Данило.