Виставка-конкурс "Зимовий вернісаж"

19 груд. 2018
Учасниками виставки новорічних композицій «Зимовий вернісаж» стали учні 1-4 класів. Кожен клас взяв активну участь. Діти створили чимало композицій.

На розсуд журі були представлені роботи в різних номінаціях: стилізовані ялинки, новорічні букети, новорічні вінки, сюжетні композиції, новорічні картини та колажі. Кожна із робіт  вирізнялась оригінальністю, дизайном та індивідуальним підходом. При виготовленні виробів учні використовували різні матеріали: папір, стрічки, тканину, бісер, дощик та інше.  Найкращі роботи було направлено на районну виставку до БТДЮ.