"Новорічні ранки"

26 груд. 2018
Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. У переддень Нового року, 26 та 27 грудня 2018 року, в школі відбулися Новорічні свята для учнів 1-11 класів. Чарівна казкова зала, красуня-ялинка, запальна музика та гарний передноворічний настрій створили святкову атмосферу для дітей, вчителів та батьків.

Учні 1-4 класів поринули у неповторний світ казки «Новорічна зірка Діда Мороза».  До них завітали казкові герої: Богатирський кінь, Баба Яга, Кікімора, Снігова королева, Кіт учений та інші. Разом з Дідом Морозом та Снігуронькою діти водили хороводи, відгадували загадки, грали в ігри, співали пісні, танцювали. Ніхто не  залишився осторонь дійства. Учні молодших класів підготували свої новорічні виступи: веселі  пісні та запальні танці.

Учнів 5-6 класів Дід Мороз зі Снігуронькою запросили до «Новорічної казки». Діти старанно та артистично виконали свої ролі, тому кожен виступ вдався напрочуд цікавим та унікальним. Учні дарували Новорічні привітання своїм вчителям, друзям та батькам, стали активними учасниками  хороводів з казковими героями. У новорічних  конкурсах  перемагали  найактивніші.

Новорічний вечір для учнів 7-8 класів пройшов у формі  гри “Хто зверху?”. Шоу програма складалася з 4 раундів, в яких змагалися 4 неперевершені команди: «Лісові ельфи», «Чудова сімка», «Чарівниці», «Супер Ягусенька».  Вболівальники гучними оплесками підтримували свої улюблені команди. Гра  була  інтригуючою, захоплюючою та яскравою!

Завершальним виступом стала «Новорічна Ліга сміху» для учнів  9-11 класів.  Учні показали не лише незрівнянне почуття гумору, але й командну зібраність  та рішучість. Зал просто вибухнув шквалом оплесків та сміху, почувши жарти 10 класу, не менш цікаві виступи 9  класу та «Лісапетний батальйон» 11 класу. Присутні в залі оплесками супроводжували кожен виступ. Вечір пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій учасникам та глядачам.

Проведені в школі Новорічні свята стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному настрою всіх школярів і вчителів напередодні  Нового 2019 року.