"Козацькі забави"

7 груд. 2018
Традиційно, завершуючи місячник військово-патріотичної та спортивно-масової роботи , в школі відбулися змагання «Козацькі забави» серед юнаків 9-11 класів.

«Козацькі забави», як завжди, пройшли в безкомпромісній боротьбі двох команд – юнаків «Козаки» (9кл.) та збірної команди  школи « Побратими».

Конкурси та естафети захопили не тільки учасників, а й  вболівальників команд. Юнаки показали високі фізичні навички – спритність, силу, гнучкість, витривалість, а також  сміливість та винахідливість.

Як підсумок , «Козаки» з мінімальною перевагою вибороли перемогу.  Так тримати!