24 лют. 2024

Це війна не в далекій країні, а в вишневій моїй Україні...

Повстанемо пліч-о-пліч, не здамося, В єднанні — запорука перемог. Щоб націю здолати не вдалося, На нашім боці — правда, віра, Бог. Роботи учнів 8-Б класу: Оніпченка М., Бобух В., Кіян А., Мірошніченко М.
22 лют. 2024

Година спілкування "Мова нашого серця"

"Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА," - такими словами почалася година спілкування "Мова нашого серця" у 9-А класі, під час якої учні розширили свої знання з історії Дня рідної мови, дізналися цікаві факти про українську мову, визначили кращого знавця солов'їної у класі.
22 лют. 2024

Година спілкування "Мова нашого серця"

22 лютого у 9-А класі відбулася година спілкування "Мова нашого серця".

"Я люблю рідну мову!"

До Дня рідної мови у 4-Б класі було проведено вікторину - гру "Я люблю рідну мову!"

Міжнародний день рідної мови

До Міжнародного дня рідної мови. Учні 5,7-Б,9-А,9-Б,10 класів стали учасниками години спілкування, інтерактивних ігор, вікторин.
21 лют. 2024

Українська - мова вільних людей!

Українська мова – це криниця духовності та моралі, дзеркало українського менталітету, доброти, душевності, щирості. Це наша гордість і надійна зброя! Бережімо її, гордо заявляймо світові: «Я українець. Син чи донька нескореної землі. Пишаюся цим, бо люблю свій незламний народ, свою країну, свою мову!»
20 лют. 2024

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, в 7-А класі, була проведена година спілкування "Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!".
20 лют. 2024

День Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні була проведена онлайн година-реквієм «Небесна сотня. Вони загинули за Україну».
19 лют. 2024

День Державного Герба України

З нагоди відзначення Дня Державного Герба України у 3-Б класі було проведено онлайн-годину спілкування "Тризуб - наша гордість і слава". Учні мали змогу дізнатися про те, що може «розповісти герб» та ознайомитися з історією виникнення тризуба.
16 лют. 2024

День Єднання України

З нагоди Дня Єднання України для учнів 3-Б класу було проведено онлайн-годину спілкування "Україно - твоя сила в єднанні". Долучилися до обласного флешмобу "У єдності наша сила"