14 лют. 2019

Виставка-конкурс "З коханням у серці"

День Святого Валентина – давнє свято зі своїми традиціями. Одне з головних правил – робити коханим подарунки – так звані "валентинки", які обов'язково повинні мати форму серця. До Дня закоханих у школі була організована виставка-конкурс "З коханням у серці".Учні 1-11 класів взяли активну участь у заході, презентували свої роботи зроблені власноруч. "Валентинки" вражали своєю різноманітністю, яскравістю та креативністю.
14 лют. 2019

Конкурсно-розважальна програма «Серце до серця»

14. 02.2019 року у школі для учнів 7-11 класів відбулася конкурсно-розважальна програма «Серце до серця».
14 лют. 2019

Конкурсно-розважальна програма «Серце до серця»

14 лют. 2019

Година спілкування: "Афганістан у нашій пам'яті живий".

Сьогодні в нашому класі була проведена година спілкування: "Афганістан у кожній пам'яті живий". Класний керівник Долгополова І.І. разом з працівниками районної бібліотеки Тульпою І.В. та Борщовою І.Є. розповіли дітям про Афганську війну. Звичайно, що другокласникам ще досить важко зрозуміти цей історичний факт. Та все ж за допомогою бесіи, запитань, розповідей, перегляду відеофільму, виставці книг, нам вдалося донести до дитячих сердець, що кожна війна- це біль,горе, сльози матерів.. Ми всі разом, вшанували пам'ять загиблих воїнів на Афганській війні та сказали "НІ" новим війнам.
14 лют. 2019

Виховна година: "Афганістан у кожній пам'яті живий"

Сьогодні в нашому класі була проведена виховна година : "Афганістан у кожній памяті живий". Класний керівник Долгополова І.І. разом з працівниками районної бібліотеки Тульпою І.В. та Борщовою І.Є. розповіли дітям про Афганську війну. Звичайно, що другокласникам ще досить важко зрозуміти цей історичний факт. Та все ж за допомогою бесіди, запитань, розповіді, перегляду відеофільму, виставці книг, нам все ж вдалося донести, що кожна війна- це біль, сльози матерів....І ми всі разом, вшанували память загиблих на Афганській війні та сказали "НІ" новим війнам.
11 лют. 2019

"Мій біль- Афганістан"

Учні 8-11 класів взяли участь у конкурсі малюнку "Мій біль - Афганістан", присвяченому вшануванню учасників бойових дій на території інших держав. Юні художники в своїх роботах намагалися передати трагічність подій в Афганістані, мужність та героїзм воїнів.
8 лют. 2019

"Стоп Булінг"

Начальником Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Н.В. Гармаш в рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я маю право!" для учнів 9, 11 класів закладу освіти проведено урок на тему: "Стоп Булінг!"
8 лют. 2019

"КРОК ДО ЗІРОК"

На базі Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся гала-концерт районного фестивалю «Крок до зірок». Найменшими переможницями стали: учениця 1 класу Лантух Олександра та учениця 2 класу Мірошніченко Ангеліна, які подарували всім глядачам море позитиву та гарний настрій.
7 лют. 2019

"Безпека очима дітей"

Учні 11 класу: Ворон Дмитро та Романенко Антон взяли участь у конкурсі для учнів середніх навчальних закладів освіти "Безпека очима дітей", організованого Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Національним технічним університетом (ХПІ), Малою Академією Безпеки Життєдіяльності (МАБЖ).
1 лют. 2019

Конкурс малюнка

Учні 2-8 класів закладу освіти взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», присвяченому Дню охорони праці в Україні.