16 лют. 2024

Участь у обласному флешмобі до державного свята - "Дня Єднання " .

Білицька Вікторія доєдналася до обласного флешмобу до "Дня Єднання " .
16 лют. 2024

Участь в обласному флешмобі до Дня Єднання .

Під гаслом : "У єдності наша сила !"- відбувся обласний флешмоб до державного свята Дня Єднання. . Учні 4-А класу стали активними учасниками акції .

В єдності сила!

У 4-Б класі було проведено годину спілкування "В єдності сила!"

«Мій біль – Афганістан»

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Війна. Чужа. Неждана. Непотрібна. Геройство. Біль. Дочасна сивина. Прокляття чаша випита до дна. Жорстока тиша. Вибухоподібна. Війна. Війна. Війна... Осадча Олександра, учениця 8-б класу, долучилась до обласної онлайн-виставки дитячих творчих робіт «Мій біль – Афганістан», яку проводить КЗ "Обласний Палац дитячої та юнацької творчості".
15 лют. 2024

Участь у обласній онлайн-виставці дитячих творчих робіт«Мій біль – Афганістан»

Молокаєва Валерія, учениця 9-А класу, долучилась до обласної онлайн-виставки дитячих творчих робіт «Мій біль – Афганістан», яку проводить КЗ «Обласний Палац дитячої та юнацької».

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території Афганістану

День пам'яті

«Мій біль – Афганістан»

Обласна онлайн-виставка дитячих творчих робіт «Мій біль – Афганістан» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Валентинка для Захисника

З великою любов'ю і вірою у Перемогу учні 3-Б класу долучилися до акції "Валентинка для Захисника"
14 лют. 2024

Акція "Валентинка для захисників"

Учні п'ятого класу долучилися до акції "Валентинка для захисників".
14 лют. 2024

Участь у акції "Валентинка для захисника"

Білицька Вікторія взяла участь у акції "Валентинка для захисника".