22 січня - День Соборності України

Учні 8-Б класу підготували та провели лінійку до Дня Соборності України.

ЗНО-2019

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Тоічкіна Соф'я, учениця 11 класу здобула перемогу в І (обласному ) етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді "Українська революція: 100 років надії та боротьби". Керівник- Бєлякова О.О.
19 січ. 2019

ВІТАЄМО!!!

Бакай Анна, учениця 10 класу виборола ІІІ місце в (обласному) етапі конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край в якому я живу", який відбувся 19 січня на базі Комунального закладу "Харківська обласна станція юних туристів. Керівник- Бєлякова О.О.
18 січ. 2019

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Ученицю 10 класу Каліберду Анастасію нагороджено дипломом за І місце в обласній акції "Молодь за здоровий спосіб життя" (номінаціія "Презентація", "Старша вікова група"). Керівник - Компанієць Н.П.
26 груд. 2018

"Новорічні ранки"

Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. У переддень Нового року, 26 та 27 грудня 2018 року, в школі відбулися Новорічні свята для учнів 1-11 класів. Чарівна казкова зала, красуня-ялинка, запальна музика та гарний передноворічний настрій створили святкову атмосферу для дітей, вчителів та батьків.
19 груд. 2018

Виставка-конкурс "Зимовий вернісаж"

Учасниками виставки новорічних композицій «Зимовий вернісаж» стали учні 1-4 класів. Кожен клас взяв активну участь. Діти створили чимало композицій.
19 груд. 2018

«Дарунки Святого Миколая»

19 грудня 2018 року в школі відбулося театралізоване свято для молодших школярів «Дарунки Святого Миколая», яке підготувала шкільний бібліотекар Большова Н.О. та її вихованці.
11 груд. 2018

Тиждень права у школі.

Під час тижня правових знань у школі у 3-А класі проведено годину спілкування "Правовий букварик", на якій учні ознайомилися з основними правовими документами та законами, після перегляду презентації визначали порущені права казкових героїв із відомих казок та мультфільмів , зобразили свої права на малюнках , створили" квітку прав дитини ".
10 груд. 2018

"Знай права - виконуй обов'язки"

"Знай права - виконуй обов'язки", під такою назвою пройшла виховна година у 3-Б класі у тиждень правових знань. Діти ознайомилися з основними положеннями Конвенції про права дитини, поглибили знання про права та обов'язки дітей та створили колаж про свої права.