Валентинки для захисників України

Учні 4-А класу взяли участь у акції "Валентинка для захисника" з нагоди Дня Святого Валентина .

Валентинки для військових

Валентинки для військових. Таку акцію організували учні 4-Б класу до свята всіх закоханих.

Валентинки для захисників

До Дня Святого Валентина учні 8-А класу приготували валентинки для захисників
12 лют. 2024

Вітаємо з перемогою!

Учні 6-Б класу взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі «День Соборності України» на освітньому порталі «На Урок» протягом січня-лютого 2024року.
12 лют. 2024

Вітаємо з перемогою!

9 лют. 2024

Вітаємо переможців!

Учні 9-А класу взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі «День Соборності України» на освітньому порталі «На Урок».
8 лют. 2024

Безпечний інтернет

8 лютого 2024 року у 9-А класі відбулася година спілкування "Правила безпеки в інтернеті".
7 лют. 2024

05.02-12.02. Тиждень безпечного Інтернету

Вітаємо учасників та переможців конкурсу "Цифрова грамотність": Левченка Д., Осадчу О., Буйницьку А., Дмітрієнко К.
7 лют. 2024

Всесвітній день читання вголос.

Учні 4-А класу долучились до челенджу у Всесвітній день читання вголос. Це день був присвячений силі грамотності та тієї радості , яки виникає, коли ми розповідаємо вголос історії в родині , класі у суспільстві ! Хочеться відмітити виразність та правильність читання таких учнів : Дорофєєвої Ксенії , Алмазової Анни ,Кіяшко Олександри ,Корзюк Олександри ,Ляльченко Валерії ,Малигон Аріни , Меркулова Ярослава ,Тіщенка Кіріла , Гавія Максима. Вперше показав свої здібності широкому загалу у читанні вголос Нікіта Петров !
6 лют. 2024

Безпечний інтернет

6 лютого 2024 року у 7-А класі відбулася година спілкування "Безпечний інтернет: як уникнути неприємностей у мережі".