7 лют. 2024

05.02-12.02. Тиждень безпечного Інтернету

Вітаємо учасників та переможців конкурсу "Цифрова грамотність": Левченка Д., Осадчу О., Буйницьку А., Дмітрієнко К.
7 лют. 2024

Всесвітній день читання вголос.

Учні 4-А класу долучились до челенджу у Всесвітній день читання вголос. Це день був присвячений силі грамотності та тієї радості , яки виникає, коли ми розповідаємо вголос історії в родині , класі у суспільстві ! Хочеться відмітити виразність та правильність читання таких учнів : Дорофєєвої Ксенії , Алмазової Анни ,Кіяшко Олександри ,Корзюк Олександри ,Ляльченко Валерії ,Малигон Аріни , Меркулова Ярослава ,Тіщенка Кіріла , Гавія Максима. Вперше показав свої здібності широкому загалу у читанні вголос Нікіта Петров !
6 лют. 2024

Безпечний інтернет

6 лютого 2024 року у 7-А класі відбулася година спілкування "Безпечний інтернет: як уникнути неприємностей у мережі".
3 лют. 2024

3 лютого - День годування птахів

Кожного року 3 лютого у світі відзначають День годування птахів. Учні 4-Б класу долучилися до цього дня та проявили творчість у виготовленні годівничок.
3 лют. 2024

День годування пташок

Скільки не було б в тебе різних справ, розваг і веселощів, не забувай про своїх крилатих друзів. Допоможи їм, і вони віддячать своєю невтомною працею та піснями.
2 лют. 2024

Всесвітній день читання вголос

Щорічно в першу середу лютого відзначають цікаве свято - Всесвітній день читання вголос.
1 лют. 2024

У світі професій

Година спілкування «Двері у майбутнє: відкривай світ професій” у 9-А класі.
25 січ. 2024

Година спілкування "Одна, єдина, соборна Україна!" у 9-А класі.

25 січня у 9-А класі відбулася година спілкування "Одна, єдина, соборна Україна!"
22 січ. 2024

День Соборності України

22 січня, в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят – День Соборності України
18 січ. 2024

Від козаків до кіборгів

Година спілкування «Від козаків до кіборгів. Українські воїни всіх часів” у 9-А класі.