Про мене

Моя професія давня, як цей світ і дуже сучасна. Нас називають то інженерами людських душ, то лікарями проблем росту, то тренерами інтелекту та пам'яті... Та я - просто учитель. І щодня, коли бачу допитливі, життєрадісні очі своїх учнів, я переконуюсь, що не помилилася у виборі своєї професії і правильно обрала свій життєвий шлях.

Моя робота визначає всю мою сутність і все моє життя. Адже у тих, хто працює у школі,  зовсім інший плин часу - урок, семестр, навчальний рік... Ми рахуємо свої випуски та вважаємо всіх дітей, яких коли-небудь навчали, своїми.

Чи все так ідеально? Ні, звичайно, та я й цього й  не прагну. Бо це - життя, а значить поруч будуть радість і сум, розчарування і захоплення, поразки й перемоги. Та я - вчитель, а значить  буду завжди вчити і вчитись, шукати і знаходити, любити і відчувати любов, адже, як писав Й. В. Гейне "Вчаться тільки у тих, кого люблять".

Ткачук Інна Володимирівна

• Дата народження: 11.08.70

• Освіта:  вища

• Який ВУЗ закінчила: Харківський державний  педагогічний   інститу  ім. Г.С.Сковороди

• Рік закінчення:  1992

• Фах: вчитель математики і фізики

• З якого року працює в цій школі:  з 2001

• Який предмет викладає: математика, основи здоров'я

• Загальнийпедагогічний стаж:  25  років

• Категорія, звання: вчитель вищої категорії, старший вчитель

• Рік проходження курсової перепідготовки: 2017

• Вектор методичної діяльності:

«Підготовка до ЗНО. Концепція та стратегія успіху»

• Нагороди:

• Грамота  відділу освіти Барвінківської районної  державної адміністрації -2006р.;

• Грамота Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації -2008р.;

• Подяка  відділу освіти Барвінківської районної  державної адміністрації -2009р.;

• Диплом Міністерства освіти і науки України  Національного еколого-натуралістичного центру  учнівської молоді – 2009р.;

• Почесна грамота Міністерства освіти і науки , молоді та  спорту України  -2012р.;

• Грамота відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації - 2016р.;

• Грамота Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації - 2016р.;

• Грамота відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації - 2017р.;

Учитель і школа - це життя і мрії,

Політ душі і веселковий цвіт.

Найкращі помисли, свята любов, надії,

Дитинство ж бо - це неповторний світ.

Тож все життя з відкритою душею

Йти до дітей, щоб світло донести.

Палати сердцем, сяяти зорею

І відкривати новії світи.

Нести всім дітям сонце на долоні

І щиро вірить в правду й доброту ...

Я не шукаю іншої десь долі,

Бо я - учитель і я цим живу.