Досягнення та результати

• 2009 р. –Ткачук І.В. - переможець Всеукраїнського конкурсу "Цікава школа" в номінації "Найоригінальніший навчальний заклад"
  • 2009р. – Гончар Анастасія -  І місце у регіональному конкурсі "Людина і ліс"
  • 2010р.  - Гончар Анастасія - ІІІ місце у 4-му етапі  обласного конкурсу – вікторині "Зробимо життя безпечним"
  • 2011р. -  Ткачук Анастасія - ІІ місце у 4-му етапі  обласного конкурсу – вікторині "Зробимо життя безпечним"
  • 2011р. -  Ткачук Анастасія, Крят Вадим,  Ростовська Анна - ІІІ місце обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"
  • 2011р. -  Ростовська Анна - І місце у районному конкурсі  "Крок до зірок" у номінації "Ораторське мистецтво"
  • 2011р. - Ростовська Анна -  І місце у обласному конкурсі "Енерго-конкурс"
  • 2009-2016р – підготовка переможців та призерів (І та ІІ місця) у  районному конкурсі команд ДЮПР
  • 2012р – підготовка  призерів у регіональному конкурсі команд ДЮПР
  • 2013р – підготовка  команди-призера гри "Що? Де? Коли?"
  • 2013-  Крят Вадим - призер у районному етапі конкурсі-захисті робіт МАН
  • 2014р. -  Ростовська Анна - лауреат  районного конкурсу "Крок до зірок"
  • 2014р. -  гурт "Ерідан" ( Решетняк Альона, Бородько Анастасія , Смірнова Анна)  - лауреат  районного конкурсу "Крок до зірок"
  • 2015р – підготовка  призерів у регіональному конкурсі команд ДЮПР