Ура, канікули!

Олесь Донченко. "Золота медаль"

У школі цієї книги  ніколи не було за програмою, а змусити щось прочитати сучасного школяра щось понад норму, на жаль, не можливо.

А мені шкода, що таких книжок уже не друкують. Нехай тепер «не той час» і вже немає того життя, немає тієї школи, яка була за «радянщини», але в книжці є те вічне, світле та прекрасне, що не залежить від хронології подій та політичних моментів. Герої роману живуть  так щиро й відверто, що це не може не захоплювати, особливо тепер, коли навкруги скільки негативу та обману.

17 років, 10 клас, любов, дружба, відповідальність, бажання бути кращим, першим, здобути повагу  старших.

Прочитайте цю книгу і ви не пошкодуєте жодної хвилинки з витраченого часу.