тиждень української мови та літератури

05.03.2015
Згідно зі шкільним планом роботи березень розпочався тижднем української мови та літератури. Мета проведення тижня полягала в підвищенні загальної мовної культури, прищепленні любові до української мови та літератури. Розпочався тиждень тематичною книжковою виставкою «Україно! Ти моя молитва!» Протягом тижня було проведено ряд виховних заходів: - Конкурс знавців української мови «Українськії слова»; - Конкурс знавців усної народної творчості «Українські самоцвіти»; - Літературний вернісаж поезії учнів « Барви слова»; - «Шевченко відомий і незнайомий». Перегляд та обговорення художнього фільму; - «Шевченко – художник». Відеоекскурсія до музею; - Урок – роздум «Жінки у долі Шевченка»; - Виставка літератури «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки».

Згідно зі шкільним планом роботи  березень розпочався   тижднем української мови та літератури. Мета проведення тижня полягала в підвищенні загальної мовної культури, прищепленні любові до української мови та літератури. Розпочався тиждень тематичною книжковою виставкою «Україно! Ти моя молитва!»

Протягом тижня було проведено ряд виховних заходів:

-  Конкурс знавців української мови «Українськії слова»;

- Конкурс знавців усної народної творчості «Українські самоцвіти»;

-  Літературний вернісаж поезії учнів « Барви слова»;

-  «Шевченко відомий і незнайомий». Перегляд та обговорення художнього фільму;

-  «Шевченко – художник». Відеоекскурсія до музею;

-   Урок – роздум «Жінки у долі Шевченка»;

-  Виставка літератури «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки».