Конкурс знавців усної народної творчості "Українські самоцвіти"

12.03.2015
Як річка, народжуючись, живиться водними джерелами, так і література бере початок із чистих джерел фольклору. Цікаво й весело пройшов між командами 5-А та 5-Б класу конкурс знавців усної народної творчості «Українські самоцвіти».

Як річка, народжуючись, живиться водними джерелами, так і література бере початок із чистих джерел фольклору.

Учні вкотре переконалися, що народна творчість і розважала людину, і навчала її. Важко уявити дитинство без колискової пісні, загадок, численних лічилок, дражнилок чи мирилок. Прислів'я та приказки були своєрідним зібранням моральних законів, за якими жила нація, уособленням народної правди. Та й казка не лише забавляла, а й давала прихований урок життєвої мудрості.

Отже, усна народна творчість — це душа нації, скарбниця її мудрості й досвіду, до якої по звертатися всі, хто вважають себе українцями!

Отже, усна народна творчість — це душа нації, скарбниця її мудрості й досвіду, до якої повинні звертатися всі, хто вважають себе українцями!