Загальношкільна лінійка "Трагедія Бабиного Яру"

24.09.2018
24 вересня відбулася загальношкільна тематична лінійка "Трагедія Бабиного Яру", яку підготували учні 7-А класу на чолі з класним керівником Усатою О.А.

Бабин Яр... Полюс нелюдськості... Наш біль. Наша пам'ять. Одна з найстрашніших сторінок літопису зла та страждань, написана людською кров'ю.  Бабин Яр - символ трагедії Голокосту на українській землі. Місце, де з 29 вересня по 2 жовтня 1941 року нацистськими загарбниками  було розстріляно десятки тисяч людей. Про цю страшну сторінку нашої країни розповіли на загальношкільній лінійці учні 7-А класу: Протасова Катерина, Шкреба Дар'я, Федоренко Марія та Мусієнко Дмитро.