шкільні малі Олімпійські ігри

26 лист. 2014
У школі відбулося відкриття шкільних Олімпійських ігор для учнів 6-8 класів. Мета заходу - навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення до активних занять спортом. Змагання проходять за аналогом справжніх Олімпійських, де учні намагаються відтворити їхню малу копію. Глядачіє свідками і перенесення та запалення Олімпійського вогню, і перенесення прапору, і традиційних показових виступів. У школі, крім Олімпійських ігор, проходить ще чимало спортивно-розважальних заходів, адже фізичне виховання в навчальному закладі – на одному з перших місць. Отож, побажаємо усім учасникам шкільних Олімпійських ігор подальших успіхів у спорті, навчанні й щасливої спортивної долі. Адже вони стали значно сильнішими, вправнішими й успішнішими!

У школі відбулося відкриття шкільних Олімпійських ігор для учнів 6-8 класів.

Мета заходу - навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення  до активних занять спортом.

Змагання проходять за аналогом справжніх Олімпійських, де учні намагаються відтворити їхню малу копію. Глядачі є свідками   і перенесення та запалення  Олімпійського вогню, і перенесення прапору, і традиційних   показових виступів.

У  школі, крім Олімпійських ігор, проходить ще чимало спортивно-розважальних заходів, адже фізичне виховання в навчальному закладі – на одному з перших місць.

Отож, побажаємо усім учасникам шкільних Олімпійських ігор   подальших успіхів у спорті, навчанні й щасливої спортивної долі. Адже вони стали значно сильнішими, вправнішими й успішнішими!