Новости: 1140
09.11.2018

Лінійка "Рідне слово- джерело духовності!"

Учнями 7-Б класу проведено лінійку з нагоди Дня української писемності та мови "Рідне слово- джерело духовності!". Свято української писемності і мови є даниною одному з найцінніших надбань, яке створене й залишено нам нашими попередниками – мові!
09.11.2018

Урочистості з нагоди Дня української писемності та мови

9 листопада 2018 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися урочистості, присвячені Дню української писемності та мови. Традиційно в цей день нагороджувалися переможці та лауреати Обласного фестивалю ораторського мистецтва, який цього року відбувся за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу».
09.11.2018

Учні 7-Б класу провели лінійку до Дня української писемності та мови «Рідне слово – джерело духовності»

Всеукраїнський радіодиктант

9 листопада, у День української писемності та мови, учні школи, учителі взяли участь у написанні ХVІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності "Крила України".
09.11.2018

Лінійка «Яка чудова українська мова»

Саме в цей день відбулася тематична лінійка «Яка чудова українська мова», де учні початкових класів розповіли про значення рідної мови, декламували вірші,відгадували загадки, розпізнавали звуки.
09.11.2018

День української писемності та мови.

9 листопада у школі пройшов День української писемності та мови.

Екскурсія до районного краєзнавчого музею

30 жовтня учні 7-А класу відвідали Барвінківський краєзнавчий музей.

Екскурсія до районного краєзнавчого музею

30 жовтня учні 7-А класу відвідали Барвінківський краєзнавчий музей

Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет»

Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет» - конкурс, який об'єднує всіх, хто користується Інтернетом.

Екскурсія до пожежно-рятувальної частини ДСНС м. Барвінкового

23 жовтня учні 5-а, 7-б та 10 класів відвідали пожежно-рятувальну частину ДСНС м. Барвінкового.