Новости: 1138

День Соборності України

У 3-А класі до Дня Соборності України 22 січня було проведено годину спілкування на тему «Соборна мати Україна – одна на всіх , як оберіг!» Учні переглянули відеофільм про історію боротьби українського народу за свободу, незалежність , державність . Поглибили свої знання про день єднання східних та західних українських земель 21 січня 1919 , що став днем народження єдиної незалежної держави - України. 22 січня учні запамятають як день важливого державного свята!

День Соборності України

У 3-Б класі було проведено годину спілкування до Дня Соборності України, на якій учні поглибили знання з історії державотворення України, ознайомилися з цікавими фактами про державу, із пазлів скали карту України, і, наостанок, тримаючи один одного за руки, діти утворили нерозривний єдиний ланцюг – символ єдності нашої країни.

Книжкова виставка

До Дня Соборності України бібліотекарем школи було презентовано виставку літератури. Учні школи познайомилися з книгами, представленими на ній та взяли участь у вікторині "Під синьо-жовтим прапором свободи з'єднаємо великий наш народ".
22.01.2019

«Славетний день в історії України»

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, 22 січня для учнів 5 класів працівниками дитячої бібліотеки було проведено урок Єдності з відео переглядом сюжетів документальних фільмів «Акт Злуки УНР на ЗУНР», «День Соборності – перше свято України".

22 січня - День Соборності України

Учні 8-Б класу підготували та провели лінійку до Дня Соборності України.

ЗНО-2019

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Тоічкіна Соф'я, учениця 11 класу здобула перемогу в І (обласному ) етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді "Українська революція: 100 років надії та боротьби". Керівник- Бєлякова О.О.
19.01.2019

ВІТАЄМО!!!

Бакай Анна, учениця 10 класу виборола ІІІ місце в (обласному) етапі конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край в якому я живу", який відбувся 19 січня на базі Комунального закладу "Харківська обласна станція юних туристів. Керівник- Бєлякова О.О.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Ученицю 10 класу Каліберду Анастасію нагороджено дипломом за І місце в обласній акції "Молодь за здоровий спосіб життя" (номінаціія "Презентація", "Старша вікова група"). Керівник - Компанієць Н.П.
26.12.2018

"Новорічні ранки"

Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. У переддень Нового року, 26 та 27 грудня 2018 року, в школі відбулися Новорічні свята для учнів 1-11 класів. Чарівна казкова зала, красуня-ялинка, запальна музика та гарний передноворічний настрій створили святкову атмосферу для дітей, вчителів та батьків.