Новости: 1141
10.10.2015

2 етап "Турніру 1000 команд" з футболу

10 жовтня 2015 р. в районі було урочисто відкрито змагання 2 етапу «Турніру 1000 команд» з футболу. У змаганнях взяли участь 11 команд юнаків та 7 команд дівчат. Наші юні учасники гідно захищали честь нашої школи. У підсумку юнаки вибороли 1 місце та путівку на участь в обласному турі. Дівчата у фіналі поступилися за серією післяматчевих пенальті та посіли почесне 2 місце.
08.10.2015

Районний етап обласного Фестивалю ораторського мистецтва

З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, формування громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, із нагоди Дня української писемності та мови 07 жовтня 2015 року на базі Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 проведено районний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами», в якому взяли участь 10 учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району.
02.10.2015

День вчителя

У день осінній, коли біля порогу Задихали вже холоди, Школа святкує день педагога Свято мудрості, праці і знань. В цей день вітаємо урочисто Тих людей, що дарують всім знання! Адже УЧИТЕЛЬ - не просто професія, Це - місія, це - покликання!.
01.10.2015

Бабин Яр: без права на забуття

Річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, що стали взірцем взаємоповаги між народами, прикладом духовного подвигу заради порятунку життя людей.
30.09.2015

Кращий читач

Нові знання і враження отримала Понімаш Анастасія.
30.09.2015

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

«Хай завжди буде книга, хай завжди буде мир», під таким девізом пройшла урочиста лінійка у нашій школі з нагоди відкриття Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
25.09.2015

Осінній вернісаж

Неймовірно чудові роботи підготували учні разом з батьками до виставки "Осінній вернісаж" на якому стали кращими серед початкових класів.
25.09.2015

Смачна каша

Спортивно-туристичний похід
23.09.2015

Виставка «Осіінь щедра дарами»

До нашої школи завітала щедра осінь. Коридор прикрасили чудові композиції з квітів, овочів та природного матеріалу. Невичерпна фантазія та працьовиті руки учнів, батьків та вчителів забезпечили незабутній святковий настрій надовго.
21.09.2015

Осіння екскурсія

22 вересня ми вперше вирушили на екскурсію всім класом.