1 жовт. 2015

Бабин Яр: без права на забуття

Річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, що стали взірцем взаємоповаги між народами, прикладом духовного подвигу заради порятунку життя людей.
30 вер. 2015

Кращий читач

Нові знання і враження отримала Понімаш Анастасія.
30 вер. 2015

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

«Хай завжди буде книга, хай завжди буде мир», під таким девізом пройшла урочиста лінійка у нашій школі з нагоди відкриття Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
25 вер. 2015

Осінній вернісаж

Неймовірно чудові роботи підготували учні разом з батьками до виставки "Осінній вернісаж" на якому стали кращими серед початкових класів.
25 вер. 2015

Смачна каша

Спортивно-туристичний похід
23 вер. 2015

Виставка «Осіінь щедра дарами»

До нашої школи завітала щедра осінь. Коридор прикрасили чудові композиції з квітів, овочів та природного матеріалу. Невичерпна фантазія та працьовиті руки учнів, батьків та вчителів забезпечили незабутній святковий настрій надовго.

Осіння екскурсія

22 вересня ми вперше вирушили на екскурсію всім класом.

День миру

Потрібен мир – тобі й мені І всім на світі дітям! Не тільки вранці навесні Нехай нам сонце світить. Потрібен мир, трава в росі, Усміхнений нащадок. Потрібен мир усім-усім, Отриманий у спадок.

Харківщині - 250 років

Мила наша Слобожанщино! Жодного сумнiву не маємо у тому, що ти – один з мальовничiших куточкiв України, де повiтря напоєне вишневим та медовим ароматом, яблуневим нектаром, заколисане тихими ясними зорями. Так, Харкiвщина – то наша рiдна земля, квiтуча i спiвуча, талановита i прекрасна. Прекрасна своїми чудовими краєвидами, мiстами -велетнями i затишними селами, прекрасна щедрими i щирими людьми. Харківщина - моя батьківщина, Як радіє тут кожна хатина, Коли білі красиві садки Одягаються в диво - вінки. Тут у нас поля родючі, Пташки веселі і співучі, В парках є дуби кремезні, Дуже-дуже величезні. В гаю тендітні квіточки, Немов маленькі діточки, Пнуться й тягнуться до сонця, Мовби промінь до віконця, В полі соняшник цвіте – Все за сонечком іде. Над водою веброліз, Ну й багато в нього кіс! Вздовж дороги - кущ калини, Що сміється серед днини, А іще краси, краси, - Шепчуть луки і ліси. Та і я усім кажу: Я ж в душі все це ношу І узимку , і весною. Краю мій, я лиш з тобою!
5 вер. 2015

Перший раз у перший клас

1 вересня 2015 року ми вперше переступили поріг нашої школи.