День збройних сил України в школі

5 груд. 2014
З давніх-давен Україна славилася своїми мужніми та відважними чоловіками. Воля до незалежності, самостійності, бажання захистити себе, свою оселю, рідних та близьких завжди текла в крові кожного українця. Тому із прийняттям Незалежності України, ще в 1993 році постановою Верховної Ради України було засновано День збройних сил України, день усіх мужніх, сильних, відважних чоловіків. Поряд із сьогоднішніми солдатами та воїнами це свято відзначають і майбутні герої нашої країни - молодь та підлітки.

З нагоди Дня збройних сил України  у школі відбувся місячник військово-патріотичного виховання школярів, одним із цікавих заходів якого стали змагання «Козацькі нащадки!».  Учні  11 класів  Барвінківсько гімназії №1 та Барвінківської ЗОШ І-ІІІст.№2 виборювали  звання найсильнішого та  найспритнішого.

Власну майстерність, силу та командний дух підлітки демонстрували у різних фізичних естафетах.

За  результатами змагань   перемогли  найсильніші – учні Барвінківської ЗОШ І-Ш ступенів №   2

Школярі  молодших, середніх і старших класів відвідували уроки мужності, були учасниками  круглого  столу, військово-спортивних  змагань «Україна – мати, умій її захищати», «Ми сильні і спритні».   Свої малюнки та листи вдячності діти вже традиційно передадуть солдатам у зону АТО.

Продемонструвати свої   здібності діти могли у ході конкурсів-оглядів військово-патріотичної пісні «На варті миру і любові» та конкурсу строю і пісні.  Перемогу   здобув  7 клас, 2 місце - 5-б клас, 3 місце – 8 клас.
Цікавими для учнів стали  інтелектуальні вікторини, створення дослідницьких проектів про сучасних героїв України.

Хай наша віра в перемогу допоможе мужнім захисникам втілити    світлу мрію найближчим часом і на теренах нашої держави настане мир та спокій!