Конкурс "Це - наше і це - твоє!"

17 груд. 2015
З метою ознайомлення учнів з історією рідного краю та усвідомлення її як невід’ємної частини загальної історії України, формування патріотизму та почуття гордості за свою країну, був проведений конкурс «Це – наше і це – твоє!».

Учні класу взяли активну участь у цьому конкурсі, розповівши всій Україні про Харківський велосипедний завод. Цікава розповідь і яскраві малюнки не залишили  нікого байдужими. Наперододні Нового року учні отримали подяку від Міністерства освіти і науки України та телеканалу ПЛЮСПЛЮС.

ПИШАЙТЕСЯ, БЕРЕЖІТЬ ТА ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!