Вітаємо з перемогою!

28 груд. 2015
27.11.2015р. у м. Харків відбулося підведення підсумків IХ Конкурсу творчих робіт для школярів, молоді та сімей в рамках щорічного «Енерго-Фестивалю 2015″, який проходив під девізом «Енергонезалежності України – наші енергоефективні дії».

Приємно, що серед переможців у номінації «ВЛАСНА літературна творчість — казки, кросворди,загадки, вірші»– учні нашого класу: І місце посіла Молчанова О. (керівник проекту Ткачук І.В.) та ІІ місце – Зекун І. (керівник проекту Шматько О.О.). Щиро вітаємо переможців і зичимо нових творчих злетів!