Всесвітній день читання вголос.

7 лют. 2024
Учні 4-А класу долучились до челенджу у Всесвітній день читання вголос. Це день був присвячений силі грамотності та тієї радості , яки виникає, коли ми розповідаємо вголос історії в родині , класі у суспільстві ! Хочеться відмітити виразність та правильність читання таких учнів : Дорофєєвої Ксенії , Алмазової Анни ,Кіяшко Олександри ,Корзюк Олександри ,Ляльченко Валерії ,Малигон Аріни , Меркулова Ярослава ,Тіщенка Кіріла , Гавія Максима. Вперше показав свої здібності широкому загалу у читанні вголос Нікіта Петров !

Учні 4-А класу долучились до челенджу у Всесвітній день читання вголос. Цей день був присвячений силі грамотності та тієї радості , яки виникає , коли ми розповідаємо вголос історії в родині , класі у  суспільстві ! Хочеться відмітити виразність та правильність читання таких учнів :
Дорофєєвої Ксенії , Алмазової Анни , Кіяшко Олександри ,Корзюк Олександри ,Ляльченко Валерії ,Малигон Аріни ,Меркулова Ярослава ,Тіщенка Кіріла ,Гавія Максима . Вперше показав свої здібності широкому загалу  у читанні вголос  Нікіта Петров !