Вітаємо з перемогою!

12 лют. 2024
Учні 6-Б класу взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі «День Соборності України» на освітньому порталі «На Урок» протягом січня-лютого 2024року.

Цей конкурс допоміг школярам зрозуміти, чому свято, яке щороку відзначають 22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, є таким важливим та дізналися багато цікавих фактів з історії нашої держави.

Справжніми знавцями історичного минулого своєї країни стали:

Ковалевська Марія  - Диплом ІІ ступеня;

Кутоманова Єлизавета  - Диплом ІІ ступеня;

Лантух Олександра  - Диплом ІІ ступеня;

Мірошниченко Марія  - Диплом ІІ ступеня.

Щиро вітаємо з таким чудовим результатом  та бажаємо нових здобудків у наступних конкурсах.