Українська - мова вільних людей!

21 лют. 2024
Українська мова – це криниця духовності та моралі, дзеркало українського менталітету, доброти, душевності, щирості. Це наша гордість і надійна зброя! Бережімо її, гордо заявляймо світові: «Я українець. Син чи донька нескореної землі. Пишаюся цим, бо люблю свій незламний народ, свою країну, свою мову!»

Справжніми поціновувачами рідного слова є учні 6-Б класу, які продемонстрували свої знання, кмітливість, акторські здібності під час інтелектуально-розважальної гри «Подорож перлинами української мови».

«Рідну мову знати – круто!» –  упевнено заявили учні 8-Б класу, виконавши всі завдання мовного квесту.

Мандрівку Карпатами здійснили одинадцятикласники, дізналися багато цікавинок про цей овіяний легендами край і зібрали до своєї скарбиниці безцінні діаманти рідної мови.