Новорічні свята в школі

26 груд. 2014
Закінчується 2014 рік. Наближаються новорічні свята, а з ними і новорічні турботи. Одна з них - як прикрасити ялинку, кімнату, клас. Школярики радо беруть участь у хороводах, іграх, творчих завданнях. Особливо у змаганнях стараються хлопчаки, адже дівчатка багато своєї енергії витратили вже раннім ранком готуючи із мамами свої зачіски, перші макіяжі і платтячка.

До учнів школи на новорічні ранки завітали Дід Мороз та Снігуронька зі своїми друзями - казковими персонажами.

Для своїх гостей учні школи приготували різноманітні подарунки:

- виставку новорічних плакатів;

- виставку зимових новорічних букетів;

- новорічні художні номери.

26 грудня в школі відбувся новорічний вечір для старшокласників. Як і кожного року, він мав свою родзинку. Тут панував святковий настрій, новорічна музика, дотепні жарти та щирі побажання.

Та яке ж свято без Діда Мороза та Снігуроньки! На нашому свят їх ролі виконали учень 11  класу Пащенко Дмитро  та учениця 11  класу Решетняк Альона, які завжди були поруч з акторами та дітлахами і допомагали ведучій у проведенні новорічних конкурсів.

Музичне оформлення свята підготував  вчитель  фізики  Щолок Володимир Васильович, а танцювальні номери і театралізовану виставу - вчитель хореографії Буйницька Оксана Анатоліївна.