Зимові канікули проходять цікаво і весело

6 січ. 2015
Зимові канікули всі школярі чекають з нетерпінням тому, що по- перше - не треба вчити уроки, а по-друге - це святкування Нового року. А це завжди багато подарунків, ялинка, феєрверки.

В цьому році дітлахам пощастило.  Перші дні зимових канікул   сніжні та морозні.    Це  радість для школярів: починається найцікавіше – катання на санках, ковзанах, гра в хокей, обкидання снігом, ліплення сніговика.

Під час зимових канікул працюють  гуртки та спортивні секції. А які цікаві  виховні заходи! Школярі стали учасниками і вікторини «В гостях у дванадцяти місяців», і інтелектуальної  гри «Що?Де?Коли?». А як захопили  розважально-танцювальні програми «Ой, весела в нас зима!» та  «Снігова круговерть»!  Сподобалися дітям і конкурс віршів «Мовою віршів малюємо землю», і конкурс на кращого знавця колядок і щедрівок.