До Дня Соборності України

20 січ. 2015
День 22 січня 1919 року ввійшов до нашого календаря, як велике державне свято — День Соборності України. Соборність — як духовний принцип, гасло і символ єднання між людьми. У всіх класах було проведено єдиний урок «Соборна мати - Україна, одна на всіх, як оберіг».

Для цього уроку класні керівники обрали різні форми його проведення: перегляд історичних та науково – популярних фільмів, бесіди, диспути, вікторини,презентації.

На конкурс малюнків учнями школи подані різноманітні роботи. З кращими роботами школярі ознайомилися на виставці  «Нас єднає Україна».

В історико-краєзнавчому - музеї для учнів  1-4  класів   презентували екскурсію «Єдина Україна – єдиний народ».  Метою цієї екскурсії було показати учням багатогранність українського народу та його звичаїв, довести, що Батьківщина в нас єдина.

Під час виховних годин, уроків патріотизму («Подія, що пережила час»), диспуту «Соборна Україна – шлях до майбуття», історичних вікторин, учнівських презентацій вихованці школи  розширили свої знання про історичну подію – День Соборності України. За словами учнів,найбільше всього їм запам’ятався один незвичайний день у школі – День вишиванки. Учні  мали змогу перенестись у далеке минуле, коли головним одягом наших пращурів були саме вишиванки. Школа рясніла незвичайними візерунками, чудовими квітами, яскравими стрічками, а також веселими та щирими посмішками дітей, які з радістю одягли національний одяг своєї країни. Вишиванок деяких учнів торкнулась лагідна рука їхніх  неньок та бабусь.

Класні керівники  на своїх    уроках  патріотизму повели  зі своїми вихованцями щиру і відверту розмову про необхідність поваги до історичного минулого народу України, пропагували  ідеї єдності, говорили  про необхідність формування такої риси людини як патріотизм. Учні в своїх творах-мініатюрах дали відповідь на важливе питання: що вже сьогодні вони можуть зробити для своєї рідної України?