ЗНО 2015. В очікуванні результатів

24 квіт. 2015
24 квітня одинадцятикласники взяли участь в зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури, результати якого вперше одночасно зараховуватимуться як державна підсумкова атестація зі шкільного курсу української мови і літератури, а також як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році. Не лише випускники проходять крізь це «пекло» - ЗНО. Разом з ними хвилюються батьки, друзі, вчителі. Адже впоратись з усіма завданнями на відмінно досить непросто. Але треба пам’ятати, що іспити переслідують нас не тільки в школі чи ВУЗі. Їх ми проходимо щодня, тільки різного рівня складності. Будемо сподіватися, що всі випускники нашої школи успішно подолали це випробовування. Попереду наступні іспити, тож потрібно з новими силами б готуватися до них.

Не лише випускники проходять крізь це «пекло» - ЗНО. Разом з ними хвилюються батьки, друзі, вчителі. Адже  впоратись з усіма завданнями на відмінно досить непросто.

Але треба пам’ятати, що іспити переслідують нас не тільки в школі чи ВУЗі. Їх ми проходимо щодня, тільки різного рівня складності.   Будемо сподіватися, що  всі випускники нашої школи успішно подолали це випробовування. Попереду наступні іспити, тож потрібно з новими силами б готуватися до них.