День благоустрою в школі

25 квіт. 2015
25 квітня 2015 року проведено Всеукраїнський день благоустрою. Це щорічна одноденна Всеукраїнська акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Водночас, в цей день проходила шкільна акція «Зробимо Україну чистою». Колектив учнів, вчителів, працівників школи долучилися до прибирання території школи та спортивних площадок, очистили від сміття місця відпочинку та прилеглі території, таким чином, внесли свій внесок у забезпечення чистоти довкіллю нашого краю. Нами було виконано значний обсяг робіт з ліквідації виниклих стихійних звалищ та побілки дерев, засадили квітами 5 клумб і посаджено 8 дерев на території школи.

25 квітня 2015 року проведено Всеукраїнський день благоустрою. Це щорічна одноденна Всеукраїнська акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Водночас, в цей день проходила шкільна  акція «Зробимо Україну чистою».

Колектив  учнів, вчителів, працівників школи  долучилися   до прибирання території школи та спортивних площадок, очистили від сміття місця відпочинку та прилеглі території, таким чином, внесли свій внесок у забезпечення чистоти довкіллю нашого краю. Нами було виконано значний обсяг робіт з ліквідації виниклих  стихійних звалищ та побілки дерев, засадили квітами 5 клумб і посаджено 8 дерев на території школи.