Свята Перемога

7 трав. 2015
Для більшості мешканців Барвінкового День Перемоги – це світле свято гордості за нашу країну, наш народ. В школі волонтерськими загонами вивчено потреби ветеранів Другої світової війни, дітей війни, учасників тилу та надана допомога в упорядкуванні їх присадибних ділянок, придбанні продуктів харчування. Організовано роботу інформаційно-книжкової виставки: “Герої, ми завжди пам’ятаємо ваші імена”, «Меморіали Харкова (Висота Маршала І.С. Конєва – Дробицький Яр – Лісопарк)», «Соколово - Таранівка». Проведено екскурсії до шкільного історико - краєзнавчого музею. Пройшли уроки пам’яті «Війна і пам'ять поколінь», класні години з тем: «Наш край у роки Другої світової війни», «Герої живуть вічно», «У моїй родині був солдат», «Якою ціною було завойоване щастя…», «Ордени і медалі моєї родини», «Мужність і відвага крізь покоління». Відбулося величне свято «Свята Перемога» з запрошенням ветеранів війни, дітей війни, учасників тилу. Хвилиною пам’яті вшанували учні школи та гості свята загиблих. Діти вручили ветеранам квіти, символічних журавликів та пообіцяли пам’ятати героїчні подвиги в ім’я Перемоги та мирного життя наступних поколінь. Цікавою була для учнів читацька конференція «Солдатський трикутник – жива історія війни». Відбувся перегляд фільмів, які відображають події Другої світової війни. В школі пройшла акція «Мак пам’яті».

Для більшості мешканців Барвінкового День Перемоги – це   світле свято гордості за нашу країну, наш народ. В школі волонтерськими загонами вивчено потреби  ветеранів  Другої світової війни, дітей війни, учасників тилу та надана допомога в упорядкуванні їх присадибних ділянок, придбанні продуктів харчування.

Проведено екскурсії до шкільного історико - краєзнавчого музею.

Відбулося величне  свято «Свята Перемога» з запрошенням ветеранів війни,  дітей війни, учасників тилу. Хвилиною пам’яті вшанували учні школи та гості свята загиблих. Діти вручили  ветеранам квіти, символічних журавликів та пообіцяли пам’ятати героїчні подвиги в ім’я Перемоги та мирного життя наступних  поколінь.

Цікавою була для учнів  читацька конференція «Солдатський трикутник – жива історія війни».

Відбувся перегляд фільмів, які відображають події Другої світової війни.

В школі пройшла акція «Мак пам’яті».