Справжній урок непоказної мужності

28 трав. 2015
«З Україною у серці!» – таку назву мав урок мужності, що пройшов у 5-А та 5-Б класі. До нас завітали шановані гості – випускники нашої школи, а нині волонтери Аджян (Харлинська)Ольга Анатоліївна, Кучеренко Олександр Олексійович та Ситник Юрій Вікторович. Це вони разом із однодумцями – Гайдаш Т.М., Завгороднім В.М., Мірошніченком В.С., Костіним Ю., Соляником В.В., Чехутою А.І. – у ці важкі часи розгорнули активну кампанію зі збору коштів на підтримку Збройних сил. Наше місто, як і всі українці, допомагає воякам, адже ми – єдина країна!

Барвінківські волонтери везуть бійцям домашні смаколики, воду, ліки, одяг, дитячі подарунки. Учні нашої школи передавали цими посланцями доброї волі обереги, виготовлені власними руками, малюнки, якими солдати прикрашали свої землянки та блокпости. Летіли до них і щирі дитячі листи з єдиним найбільшим побажанням – миру і швидкого повернення додому.

Неоголошена війна… Це не тільки бойова операція для учасників АТО, це страшні будні для мільйонів українських сімей, які залишилися без господарів, без чоловіків, без батьків, без синів. Вони пішли боронити нашу незалежність, а вдома день і ніч мами молять Бога, щоб їхні діти залишилися живими. На жаль, не всі повернуться додому, не обіймуть маму, дружину, дітей…

Школярі, вчителі і гості встали, коли на екрані з’явилися перші кадри ролика, присвяченого пам’яті колишнього учня нашої школи, добровольця, що загинув, Юрія Лінивенка. Хвилиною мовчання ми вшанували пам'ять усіх загиблих під час  антитерористичної операції.

Болить зранена душа нашої держави – України. Болять рани її мужніх воїнів-захисників. Болять серця матерів, наші серця і душі за них – солдатів, які зупиняють терор та сепаратизм. Але незважаючи на усі негаразди, що відбуваються зараз, всі ми прагнемо одного – миру, спокою, міцної та квітучої держави, чистого неба над головою. Віримо, що скоро переможемо, бо правда на нашому боці, і що на нашу благословенну землю прийде мир.

А ми у кожній сім’ї,  у кожному домі будемо молитися за кожного нашого воїна, за кожного волонтера. Нехай вони повертаються додому живими та неушкодженими, нехай Бог допомагає українським хлопцям здолати усіх ворогів рідної землі!

Класні керівники 5-х класів Шматько О.О., Приходько Н.М.