Харківщині - 250 років

21 вер. 2015
Мила наша Слобожанщино! Жодного сумнiву не маємо у тому, що ти – один з мальовничiших куточкiв України, де повiтря напоєне вишневим та медовим ароматом, яблуневим нектаром, заколисане тихими ясними зорями. Так, Харкiвщина – то наша рiдна земля, квiтуча i спiвуча, талановита i прекрасна. Прекрасна своїми чудовими краєвидами, мiстами -велетнями i затишними селами, прекрасна щедрими i щирими людьми. Харківщина - моя батьківщина, Як радіє тут кожна хатина, Коли білі красиві садки Одягаються в диво - вінки. Тут у нас поля родючі, Пташки веселі і співучі, В парках є дуби кремезні, Дуже-дуже величезні. В гаю тендітні квіточки, Немов маленькі діточки, Пнуться й тягнуться до сонця, Мовби промінь до віконця, В полі соняшник цвіте – Все за сонечком іде. Над водою веброліз, Ну й багато в нього кіс! Вздовж дороги - кущ калини, Що сміється серед днини, А іще краси, краси, - Шепчуть луки і ліси. Та і я усім кажу: Я ж в душі все це ношу І узимку , і весною. Краю мій, я лиш з тобою!

21 вересня відбулася лінійка присвячена 250 річчю створення Харківської області.